Manchester United – Sevilla, heshtet “Old Trafford” nga ky gol ‘bombë’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Manchester United – Sevilla, heshtet “Old Trafford” nga ky gol ‘bombë’

22:18 | 13 Mars 2018

Sevilla ka kaluar në epërsi ndaj Manchester United me golin e shënuar nga Ben Yedder (0-1)

Djajve të Kuq tani do ju duhen dy gola për të kaluar tutje, e që do të jetë tejet e vështirë.

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!