Manchester United – Sevilla, shënohet goli i tretë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Manchester United – Sevilla, shënohet goli i tretë

22:28 | 13 Mars 2018

Manchester United e ka ngushtuar epërsinë e Sevillës me golin e shënuar nga Lukaku, e që tani rezultati i përgjithshëm është 1 me 2.

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!