Manchester United vendos për fatin e Martialit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Manchester United vendos për fatin e Martialit

18:29 | 14 Shtator 2018

Manchester United ka vendosur rreth të ardhmes së Anthony Martialit.

Sulmuesi francez ka kërkuar largimin në këtë verë, mirëpo asnjë skuadër nuk kishte ofruar 70 milionë euro për shërbimet e tij.

Kështu, sipas mediave angleze, Manchester United nuk e ka në plan ta shes në janar Martialin, përcjell ORAinfo.

Skuadra angleze dëshiron që ta mbaj në skuadër francezin, ndërsa në verën e vitit 2019 të vendos për fatin e tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!