Mancini jep lajmin e papritur për Donnarumman – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Mancini jep lajmin e papritur për Donnarumman

23:10 | 27 Maj 2018

Roberto Mancini konfirmon se  Gianluigi Donnarumma do të fillojë lojën  kundër Arabisë Saudite,përcjell ORAinfo.

Trajneri i ri përballet me ndeshjen e tij të parë në krye të Azzurrit nesër  dhe ai foli në një konferencë për shtyp këtë mbrëmje.

“Ne kemi kaluar tri ditë së bashku dhe djemtë janë në formë  shumë mirë,” siguroi Mancini.

“Ekipi? Unë nuk do t’ju them, unë vetëm do të them se e vetmja siguri është portieri dhe Donnarumma do të luajë.

“Sa për Balotellin, do të shohim nëse luan apo jo. Mario është një lojtar italian, [Giampiero] Ventura gjithashtu do ta thërriste, por ai kishte probleme fizike.

“Ai do të jetë një nga sulmuesit dhe shpresojmë se ai mund të na japë diçka të mirë për të ardhmen, sepse ai është ende i ri” , ka thënë Mancini./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!