Marina ka ditëlindjen, e papritur me çfarë foto e uron Geti gruan e tij – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Marina ka ditëlindjen, e papritur me çfarë foto e uron Geti gruan e tij

09:43 | 17 Maj 2018

Geti ka uruar Marinën për ditëlindjen e saj.

Reperi kosovar që bëri bujë me dasmën e tij me moderatoren shqiptare, tani po komentohet shpesh për çdo veprim që bën ndaj saj, përcjell ORAvip.

Ai sot ka befasuar me fotografinë që ka zgjedhur për ta uruar gruan e tij.

Marina në disa pozicione provokuese ku duket se ‘era’ ia merr fustanin, Geti e uron me fjalët më të të bukura atë.

Ja postimi i tij./ORAvip

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!