Marina në pushime, hyn në det e grimosur dhe ja ҫfarë ndodh me fytyrën e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Marina në pushime, hyn në det e grimosur dhe ja ҫfarë ndodh me fytyrën e saj

18:42 | 19 Gusht 2018

Dasma e tyre bëri bujë në të gjitha mediat vendore.

Çifti i shumë përfolur i shoëbizit, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në datë 2 shtator të vitit të kaluar, shkruan ORAinfo.

Edhe pas dasmës ata vazhdojnë të jenë shumë të përfolur.

Të dy janë mjaftë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Tashmë ajo po vazhdon të shijoj pushimet, nga ku edhe sot ka publikuar një foto në të cilën shihet në ujë.

E ajo që bie në sy është grimi, i cili nuk i ka lëvizur fare./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!