Marina shtatzënë?- Kjo foto zbulon gjithçka – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
1 °C

Marina shtatzënë?- Kjo foto zbulon gjithçka

09:13 | 11 Maj 2018

Moderatorja Marina Vjollca prej kohësh u përfol për një shtatzëni të mundshme.

Ajo i ka mohuar këto zëra me postime të një pas njëshme. Por këtë herë ajo ka zgjedhur një bluzë që i fsheh barkun duke bërë që të nxiten shumë dyshimet.

Moderatorja bukuroshe ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me pantallona të zeza dhe bluzë të bardhë, palat e të cilës nuk e lejojnë të duket barku në të cilin moderatorja ka vendosur dorën.

Marina këtë kohë ka qëndruar larg projekteve mediatike.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!