Marina Vjollca zbulon sekretin e madh, ja për çka bëhet fjalë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
16 °C

Marina Vjollca zbulon sekretin e madh, ja për çka bëhet fjalë

20:17 | 12 Tetor 2017

Që prej lajmit se Marina Vjollca do të braktisë ‘Top Channel’ për t’u zhvendosur në televizionin ‘Klan’, të gjithë kanë qenë kuriozë për të mësuar se cili do të jetë programi i ri që do të rikthejë në ekran bionden simpatike.

Dhe mesa duket sekreti më në fund është zbuluar.

Siç bën të ditur ‘Blitz.al’, programi i ri muzikor i Marinës me titull ‘C’est la vie’ do të nisë më 22 tetor dhe do të shoqërojë publikun për 11 javë.

Në çdo seri të spektaklit, do të shpallet nga një çift fituesish, që do të përbëhet nga një këngëtar profesionist dhe një personazh tjetër i famshëm që nuk ka aspak lidhje me këngën. Fituesit, që duhet të performojnë aq mirë sa të mos dallohet amatori nga profesionisti, do të përzgjidhen nga një juri që do të përbëhet nga 4 profesionistë.

Pas fotove të Marinës, Geti publikon këtë foto me të
Burime të ‘Blitz.al’ bëjnë me dije se disa nga personazhet që do të marrin pjesë në spektakël do të jenë: Jonida Vokshi, Erisa Xhixho, Jonida Spahiu, Ylli Limani, Anxhela Peristeri, grupi Offchestra, Ervin Bejleri, Big Mama etj.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari