Marrëveshja e vitit: Reali po e transferon ish-lojtarin e Barcelonës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Marrëveshja e vitit: Reali po e transferon ish-lojtarin e Barcelonës

19:00 | 10 Gusht 2018

Real Madrid po ia rrëmben Barcelonës një lojtar nga dora.

Skuadra madrilene e vazhdon rivalitetin e ashpër me katalonasit, andaj në këtë afat është shumë afër që t’i rrëmbej një lojtar nga dora.

Real Madridi dëshiron që në këtë afat ta transferoj mesfushorin e Bayern Munichut, Thiago Alcantaras, përcjell ORAinfo.

Barcelona ka kohë që po e kërkon rikthimin e mesfushorit spanjoll në skuadër, mirëpo madrilenët janë hedhur në sulm për shërbimet e tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!