Marseille – Atletiko Madridi, shënohet goli i parë i finales – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
1 °C

Marseille – Atletiko Madridi, shënohet goli i parë i finales

21:11 | 16 Maj 2018

Atlrtiko Madridi ka kaluar në epërsi ndaj Marseilles në kuadër të finales se Evropa Ligës.

Golin e ka shënuar Antoine Griezmann në minutën e 21’.

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!