‘Martohen’ Dardan Molliqaj dhe Shpend Ahmeti, ja çka po ndodh në rrjetet sociale – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

‘Martohen’ Dardan Molliqaj dhe Shpend Ahmeti, ja çka po ndodh në rrjetet sociale

14:52 | 13 Mars 2018

Përplasjet e fundit në subjektin politik Vetëvendosje, kanë mjaftuar që disa persona të krijojnë foto-montazha me personalitet e VV-së.

Një fotografi e cila është duke qarkulluar në internet, është Shpend Ahmeti kryetari i Prishtinës i cili ditë më parë ka dhënë dorëheqje nga Vetëvendosje, së bashku me të dorëhequrin tjetër të VV-së Dardan Molliqajn.

Në këtë fotografi që të dy janë në rolin e një çifti të sapo martuar, Molliqaj i veshur në kostumin e dhëndërrit, ndërsa Ahmeti sikur një nuse.

Shikoni fotografinë:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!