Martohen ‘live’ në televizion aktorja e njohur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Martohen ‘live’ në televizion aktorja e njohur

16:33 | 13 Qershor 2018

Një ceremoni martesore që do ta shohin të gjithë Paris Hilton e cila ka marrë propozim për martesë nga aktori dhe modeli Chris Zylka me një unazë 2 milionë dollarëshe, ka vendosur që dasma e saj mos të jetë një dasmë e zakonshme.

Miliarderja amerikane ka vendosur që dasma e saj të transmetohet “live” në televizion.

Paris është shprehur për E!News se ka marrë oferta nga televizione të ndryshme, por ende është duke i shqyrtuar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi