”Martohen” Trump dhe Jong-un, Kim ju ‘çmend’ me vellon e bardhë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

”Martohen” Trump dhe Jong-un, Kim ju ‘çmend’ me vellon e bardhë

10:45 | 14 Qershor 2018

Duket se Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump si dhe udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong-un, do të nisin një muaj mjalti…!

E gjithë kjo pasi në një fotografi të publikuar në facebook nga publicisti australian, Karry McGlynn shihen të dy liderët Trump dhe Jong –un të martuar, njofton Klan Kosova.

Jong-un sipas imazhit gjendet në rolin e nuses pasi shihet të ketë të veshur një vello të bardhë, ndërsa Trump duke e përqafuar atë në cilësinë e dhëndërrit.

Të dy janë përshkruar si çifti më i përfolur ndonjëherë!

Imazhi me foton finale të martesës është transmetuar për opinionin e relizuar me fotoshop, numër nga revista VOGUE që është zëvendësuar për pak shaka me atë të dikurshmen të momentit të dasmës së Kim Kardashian me reperin Kanye West.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!