Martohet Feridja, kaq bukur i ri velloja e bardhë! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Martohet Feridja, kaq bukur i ri velloja e bardhë!

13:55 | 14 Mars 2018

Seriali Më Fal, bëri sensacion me episodet e tij të gjatë e shumë dramatik.

Ishin pikërisht temat brenda kësaj telenovele të cilat e bënë atë shumë të suksesshëm, përcjell ORAvip.

Një ndër çiftet më të bukura të këtij serialit, mbetet Feridja dhe Xhyneti.

Në fillimet e serialit këta dy duhen aq shumë, por që me vonë ndodh diçka e papritur.

Feridja martohen me një personazh të ri që hynë në serial dhe mundohet t’i ndajë çiftin në fjalë.

Sidoqoftë, shikoni Feriden me vello të bardhë… aq shumë vuan Xhyneti kur e sheh atë në fustan nusërie.. /ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi