Martohet Valon Behrami, ja çfarë dasme bëri në Zvicërr – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Martohet Valon Behrami, ja çfarë dasme bëri në Zvicërr

21:07 | 12 Korrik 2018

Ylli i skive Lara Gut dhe futbollisti Behrami janë martuar. Mes njerëzve më të ngushtë, çifti i ëndrrave i ka thënë po njëri-tjetrit ditën e mërkurë në Lugano.

Gut ka postuar të enjten një foto romantike të ceremonisë, me një pamje të bukur nga Lugano.

And when you smile… I smile with you ❤️ @valonbera #worldcup2018

A post shared by Lara Gut (@laragutofficial) on

“Ti dhe unë, familjet tona dhe miqtë e ngushtë, në shtëpinë tonë…Nuk mund të kisha imagjinuar një mënyrë më të bukur për të thënë po,” shkruan ajo në Anglisht.

Gut dhe Behrami vetëm në fillim të vitit e kanë bërë publike lidhjen e tyre.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!