MASHT rrit kontrollen nëpër shkolla, fut inspektorët – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

MASHT rrit kontrollen nëpër shkolla, fut inspektorët

23:41 | 10 Gusht 2018

Fillimi i vitit të ardhshëm shkollor duhet të merret seriozisht nga mësimdhënësit, sa i përket përgatitjes para nxënësve.

Kjo, pasi ata do të vizitohen shpesh nga inspektorët e arsimit të cilët edhe do të masin përfomancën e mësuesve në procesin mësimor.

Ndiqeni kronikën nga Dafina Jegeni-Krasniqi.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!