Matini ia zbulon peshën e vërtetë Leartës, ja në çfarë mënyre – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Matini ia zbulon peshën e vërtetë Leartës, ja në çfarë mënyre

20:58 | 12 Janar 2018

Emri i saj tashmë është ndër më të përmendurit dhe përcillet për çdo lëvizje nga një numër i madh i ndjekësve dhe medieve. 

Si shumë nuse tjera të estradës, edhe Learta u bë me biznes të sajin, gjë që tregon se po vazhdon suksesshëm qëllimet e saj në fushën e biznesit, shkruan Kosovarja.

Edhe në dyqan, ajo vogëlushin nuk e ndanë nga vetja, ndërkaq imazhi që do të shihni në vazhdim e tregon edhe peshën reale të Leartës, e cila natyrisht se nuk duket si në fillim.

Shikojeni edhe vet…

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi