Maturanti kombinon veshjen e tij me fustanin e vajzës, ky çift i ‘çmend’ të gjithë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Maturanti kombinon veshjen e tij me fustanin e vajzës, ky çift i ‘çmend’ të gjithë

11:11 | 17 Maj 2018

Është bërë trend që në maturë dy shok që do të hyjnë së bashku në mbrëmje, të kombinohen edhe në veshje.

Matura është bërë një ngjarje që po tërheq shumë vëmendje në opinion dhe jo vetëm nga të rinjtë, përcjell ORAvip.

Një nga çiftet që hynë së bashku ishin edhe këta dy maturantë që befasuan me kombinimin që bënë së bashku.

Djali me disa detaje në setrën e tij ka përshtatur me fustanin e shoqes me të cilën hyri në mbrëmje. /ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!