Maturantja më e bukur dhe simpatike do t’iu lë ‘pa mend’ me stilin e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Maturantja më e bukur dhe simpatike do t’iu lë ‘pa mend’ me stilin e saj

16:17 | 17 Maj 2018

Jemi në muajin ku në gjithë Kosovën, gjimnazistët bëjnë festën e tyre për përfundimin e Shkollës së Mesme, shkruan ORAvip.

Shumica prej vajzave maturante nga shkollat e mesme të Kosovës, kanë përzgjedhur me kujdes veshjet.

Kështu bëjnë të gjithë që të duken sa me bukur.

Edhe pa dyshim kështu ka ber edhe njëra ndër maturantet më me stil, duke filluar nga grimi, frizura, dhe fustani edhe kombinimi i tyre perfekt. /ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!