Maturantja me stilin e veçantë është vajza e këngëtarës së njohur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
1 °C

Maturantja me stilin e veçantë është vajza e këngëtarës së njohur

22:49 | 14 Maj 2018

Maturantja Leonita Krasniqi, në mbrëmjen e sontme të maturës ka mahnitur me bukurinë e saj.

Ajo është nga Prizreni dhe ka përfunduar shkollen e mesme të Muzikës.


Përndryshe, Leonita është edhe vajza e qiftit te njohur të estrades shqiptare Kumrije Mustafa dhe Besim Krasniqi, transmeton portali Albanienshow.

Ajo po perfundon me sukses shkollimin e mesem ne muzikë, me shpresë për të ardhmen që të ndjek hapat e prindërve të saj në muzikë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!