Mbajëni frymën, Egzona shfaqet super joshëse, vëmendjen e merr pallto e saj! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Mbajëni frymën, Egzona shfaqet super joshëse, vëmendjen e merr pallto e saj!

13:10 | 13 Nëntor 2017

Bashkshortja simpatike e këngëtarit Albatrit Muqiqi, Egzona Brahimaj është mjaft aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Janë të shumta foto që ajo publikon, por kjo e sotmja duket vërtet mahnitëse.

Në imazhin e publikuar Egzona shkëlqen e veshur e tëra me të zeza dhe duket tejet elegante.

Kujtojmë, se çifti janë prindër të një vajze të cilën e quajtën Amelia.

@goddess_exclusive

A post shared by Albatrit❣Amelia?? (@egzona.muqiqi) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!