Mblidhen burrat e shtetit, Sylejman Selimi marton vëllain, dasmë e madhe në Klinë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Mblidhen burrat e shtetit, Sylejman Selimi marton vëllain, dasmë e madhe në Klinë

22:05 | 13 Shkurt 2018

Burrat e shtetit janë mbledhë në dasmën e vëllait të Gjeneralit Sylejman Selimit në Klinë.

Lajmi.net raporton se Presidenti Hashim Thaçi, ish-kryetari Sami Lushtaku, zv. Kryeministri Dardan Gashi, deputeti i LVV Rexhep Selimi, Lahi Brahimaj, Jetullah Geci e komandatë të UCK-së nga Drenica e Dukagjini si dhe vet Sylejman Selimi morën pjesë në këtë gëzim të familjes Selimi.

Lajmi.net po ashtu ka siguruar një fotografi teksa këta burrështetas po ngrinin dolli për të sapomartuar.

Që të gjithë këta, ishin veshur me kostume elegante e dukeshin të disponuar në shoqëri të njëri-tjetrit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!