Mblidhet Qeveria e Kosovës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Mblidhet Qeveria e Kosovës

09:09 | 13 Tetor 2017

Qeveria e Kosovës do të mbaj sot mbledhjen e saj të radhës.

Sipas njoftimit të qeverisë, mbledhja do të mbahet nga ora 14:00.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!