Mbrëmje speciale për Fernando Torresin, kjo është arsyeja – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Mbrëmje speciale për Fernando Torresin, kjo është arsyeja

23:52 | 16 Maj 2018

Trofeu i Ligës së Evropës, është i pari për Torresin te Atletico.

Sonte ka qenë një mbrëmje speciale për Fernando Torres.

Kjo pasi që ai ka fituar titullin e parë me klubin e parë, përcjellë “Lajmi.net”.

Trofeu i Ligës së Evropës, është i pari për Torresin te Atletico.

Spanjollët deklasuan Marseillen sonte, 3:0.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!