Mbulohet Adelina Ismaili, por tërë vëmendjen e merr grimi i saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Mbulohet Adelina Ismaili, por tërë vëmendjen e merr grimi i saj

11:30 | 12 Korrik 2018

Adelina Ismaili kohë më parë ishte ndër këngëtaret më aktive të skenës sonë.

Qe disa vite ajo nuk është aktive me projekte muzikore, por vazhdon të mbetët në zemrat e publikut si ‘Diva’e skenës, shkruan ORAinfo.

Jo me muzikë, por në aktrim, Adelina ka vendosur të kthehet më e relaksuar se kurrë, duke marrur kështu një rol në serialin vendor “O sa mirë”, si drejtoresha e kësaj shkolle.

Tashmë ajo është bërë edhe më aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshme e shumë prej tyre që kanë të bëjnë me djalin e saj Uliksin, shkruan ORAinfo.

Ndërsa së fundmi ajo po kujdeset mjaftë shumë edhe për pamjen e jashtme, duke u rregulluar tek Sellma.

Në fotot e fundit shihet me kokën e mbuluar dhe ka bërë një grim shumë të bukur dhe profesional./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!