Mbytet me thikë një 14-vjeçar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Mbytet me thikë një 14-vjeçar

23:06 | 05 Shtator 2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në Mamurras, ku një 14-vjeçar është therur me thikë.

Mësohet se adoleshenti është goditur me thikë nga një 15-vjeçar.

Autori i dyshuar është kapur dhe shoqëruar në komisariat.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!