‘Më e mirë e ëma se e bija’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

‘Më e mirë e ëma se e bija’

08:04 | 22 Janar 2018

‘ODA’ arriti të mbledhë pothuajse gjitha yjet shqiptare.

Një organizim fantastik që arriti të sjellë edhe yje shqiptare që kanë arritur majet e suksesit anembanë botës, transmeton Indeksonline.

Ishte pikërisht Albërie Hadërgjonaj ajo që performoi për të ftuarit por që bukuria dhe dukja saj lirshëm mund të krahasohen me vajzat e reja që qëndronin në këtë event.

Në një fotografi të publikuar nga ajo lirshëm mund të thuhet ‘Më mirë e ëma se e bija’, sepse ajo dukej fantastike, duke mos harruar edhe Anxhelinën që shkëlqeu në fustanin e zi dhe shumë elegant.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!