Me fustan të kuq, Atifetja duke si 20 vjeçe – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Me fustan të kuq, Atifetja duke si 20 vjeçe

12:41 | 18 Maj 2018

Ish presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga po vazhdon të ketë shumë takime me zyrtarë të lartë ndërkombëtarë.

Si gjithmonë veshjet e Atifetës janë në nivel dhe të dizajnuara më shumë stil, përcjell ORAvip.

Ndryshimi në peshë e pamje të ish presidentës u komentua mjaft shumë në media.

Atifetja në një takim të radhës u vesh me një fustan të kuq e që dukej mjaft e bukur, por ajo që tërhoqi vëmendje ishte prapë pesha e saj e dobët.

Shikoni si po i thyhet beli Atifetës. /ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!