Me gjasë, ky do të jetë goli më i çuditshëm që keni parë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Me gjasë, ky do të jetë goli më i çuditshëm që keni parë

08:35 | 13 Gusht 2018

Gola të çuditshëm kemi parë shpesh në futboll.

Megjithatë, diçka si goli në këtë video me të vërtetë është parë rrallë.

Në botërorin e grupmoshave u20 për femra, është shënuar një gol me të vërtetë i çuditshëm.

Video e këtij goli ka bërë shumë bujë në rrjetet sociale dhe në vetëm pak orë është klikuar mbi 1 milionë herë.

Shikojeni vet dhe binduni.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!