Me grim të tepruar e mbuluar si një sulltanesh ‘Sasa’ i lë pa fjalë të gjithë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Me grim të tepruar e mbuluar si një sulltanesh ‘Sasa’ i lë pa fjalë të gjithë

11:38 | 14 Qershor 2018

Adriana Matoshi është një nga aktoren më të mira në vend, shkruan ORAinfo.

Ajo ka luajtur në shumë seriale mirëpo vëmendjen e ka marr nga ‘O Sa Mirë’ Serial ky i cili pëlqehet shumë nga publiku shqiptar.

Adriana luan rolin e një vajze të lezetshme me emrin ‘Sasa’ Në një fotografi ‘Sasa’ shfaqet shumë e bukur se kurrë më parë.

E mbuluar si një sulltanesh me një grim më të rend seç jemi mësua ta shohim. Ndryshe aktorja është nënë, por ka linja trupore shumë të mira./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!