Me këtë transferim në janar, Arsenali do ta harroj largimin e Sanchezit (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Me këtë transferim në janar, Arsenali do ta harroj largimin e Sanchezit (FOTO)

00:00 | 14 Shtator 2017

Raheem Sterling është ende në radarin e Arsenalit.

Anësori anglez në këtë verë u kërkuar nga skuadra londineze si shkëmbim për Alexis Sanchezit, por që Pep Guardiola nuk e pranoj atë ofertë.

Arsenali dëshiron që të provoj sërish në afatin e janarit që ta transferoj Sterlingun, duke e përfshirë sulmuesin kilian, që po kërkohet me ngulm nga Manchester City, transmeton ORAinfo nga Daily Mail.

Anglezi ka pranuar që ta kaloj në ‘Emirates’, atëherë nëse arrihet marrëveshja e Cityt me Sanchezin, mund të ndodh që Sterling të kaloj tek Arsenali./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!