Me mjekër të zezë dhe i buzëqeshur, Ferman është super mashkull në jetën reale – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Me mjekër të zezë dhe i buzëqeshur, Ferman është super mashkull në jetën reale

13:20 | 17 Prill 2018

Ötüken Hürmüzlü është aktori që me shumë profesionalizëm e luan rolin e e Fermanit në serialin ‘Beni Affet’.

Ndryshe e keni parë në serial, por Ötüken është ndryshe në jetën reale, përcjell ORAvip.

Ai është një supermashkull në realitet dhe një aktor shumë i dëshiruar nga femrat në Turqi.

Ja fotografitë që e dëshmojnë./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari