Më në fund Adelina Tahiri na prezanton me nënën e saj, ja sa shumë ngjajnë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Më në fund Adelina Tahiri na prezanton me nënën e saj, ja sa shumë ngjajnë

17:25 | 13 Qershor 2018

Adelina Tahiri për herë të parë ka prezantuar më të afërmit e saj. Ajo ka pasur sigurisht se kujt t’i ngjajë.

Në Intagramin e saj ajo kan postuar një foto të nënës së saj dhe duket se kanë një ngjashmëri të madhe.

Në këtë rast mund të themi pa frikë shprehjen: “Bëmë mama të të ngjajë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!