Më në fund edhe Fatmir Limaj merr një përgjegjësi në Qeverinë ‘Haradinaj’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Më në fund edhe Fatmir Limaj merr një përgjegjësi në Qeverinë ‘Haradinaj’

16:04 | 13 Tetor 2017

Fatmir Limaj deri me tani ishte zëvendëskryeministri me pasiv në Qeverinë ‘Haradinaj’.

Tani kur po hyjmë në muajin e dytë të kësaj qeveri, Fatmir Limaj ka marrë përgjegjësi nga shefi i tij, raporton ORAinfo.

Limaj është caktuar përgjegjës për organizimin e mbledhjeve të përbashkëta me këshillin e ministrave të Shqipërisë.

Ky vendim i kabinetit qeveritar është marrë në mbledhjen e sotme të Qeverisë dhe është caktuar edhe për organizimet e mbledhjeve tjera eventuale. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!