Më në fund: Majlinda për Shën Valentin prezanton mashkullin e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Më në fund: Majlinda për Shën Valentin prezanton mashkullin e saj

14:13 | 14 Shkurt 2018

Dita e të dashuruarve nuk e gjeti vetëm atë kësaj radhe.

U bë ndër fytyrat më të komentuara dhe vazhdon të qëndrojë në front, ku çdo lëvizje e saj e ndarë me ndjekësit e shumtë, përbën lajm, shkruan Kosovarja.

Dita ditës, në rrjetet sociale shkrinë zemrat e mijëra komentuesve me bukuroshin e saj Roanin, të cilin në këtë ditë e ka veshur shumë veçantë.

Me veshje të njëjta, së bashku me mamanë e urojnë Shën Valentinin, e që vërtetë duken mrekullueshëm.

Majlinda përmes postimeve të shumta që çdo ditë e shpreh dashurinë për të birin, kujton se asaj nuk po i mungon askush dhe se i është plotësuar çdo boshllëk. 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!