Më në fund Ronaldo i paguan gjobat, ja sa miliona i dha Spanjës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Më në fund Ronaldo i paguan gjobat, ja sa miliona i dha Spanjës

23:50 | 19 Korrik 2018

Cristiano Ronaldo ka paguar një pjesë të gjobës së tij pas një rasti të mashtrimit të taksave në Spanjë.

Cristiano u gjobit 18.8 milionnë dhe sipas medieve spanjolle, Ronaldo tani ka paguar 13.5 milionë, përcjell ORAinfo.

Është e kuptueshme që Ronaldo do të përfundojë pagesën e gjobës së tij në javët e ardhshme./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!