Më në fund vishet Enca, por befasoi të gjithë me pallton e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Më në fund vishet Enca, por befasoi të gjithë me pallton e saj

19:33 | 14 Nëntor 2017

Encën rrallë herë mund ta shihni të veshur deri në flokë, prandaj shfrytëzojeni rastin!

E veshur edhe kështu Enca dëshiron vëmendje. Nëse jo me zhveshje janë ngjyrat ato që tërheqin shikimet, përcjell ORAinfo.

Me një pallto dimri ngjyrë të verdhë ajo shihet rrugëve të Londrës, ku po i kalon disa ditë.

Për më shumë shikoni foton e rrallë të Encës!/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!