Me plot stil, kaq e bukur është bërë sot nusja e Dautit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Me plot stil, kaq e bukur është bërë sot nusja e Dautit

21:07 | 10 Maj 2018

Lola Haradinaj është bashkëshorja e deputetit të Aleacës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj.

Ajo është një femër tejet e bukur dhe atraktive, gjë që e dëshmon në çdo paraqitje të saj, shkruan ORAvip.

Gjëja që e karakterizon më së shumti është veshja me shumë stil.

Lola është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo publikoi një fotografi në të cilën po duket tejet e bukur dhe me stil./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!