Me tortën më të bukur Blerona Zeqiri surprizon nënën e saj për ditëlindje – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

Me tortën më të bukur Blerona Zeqiri surprizon nënën e saj për ditëlindje

19:05 | 13 Shkurt 2018

Blerona Zeqiri u bë ndër moderatorët më të njohura të ekranit kosovar.

Atë shpesh edhe e shohim në shtypin rozë, e kjo për faktin se Bleronën e shohim shpesh të provokojë, përcjell ORAinfo.

Në familjen e saj sot ka festë dhe anëtari më i rëndësishëm i familjes po feston.

Është nëna e Bleronës e cila me një tortë të bukur u surpriza nga e bija e saj në ditën më të veçantë.

Për më shumë shikoni festën në familjen e Bleronës./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi