Me vajzën dhe nusën, jo jo, kështu e fillon ditën Miloti – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Me vajzën dhe nusën, jo jo, kështu e fillon ditën Miloti

13:54 | 12 Korrik 2018

Milot Binaku është ish-i dashuri i këngëtares së njohur kosovare, Genta Ismaili.

Ai tashmë është i martuar dhe ka një vajzë, shkruan ORAinfo.

Miloti është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ai vazhdimisht publikon foto me nusën dhe vajzën e tij, por jo edhe sot.

Sot ai e ka filluar ditën i vetëm, duke përshëndetur të gjithë ndjekësit e tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!