Me vetëm 5 ndeshje koeficenti 2500, parashikimi i ‘çmendur’ i ekspertëve të bastoreve – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Me vetëm 5 ndeshje koeficenti 2500, parashikimi i ‘çmendur’ i ekspertëve të bastoreve

13:01 | 13 Janar 2018

Sot luhen disa ndeshje të kampionateve më elitare në europë, ekspërtët italian kanë dhënë 5 parashikim me ndeshje ‘bllof’ ku koeficent është mbi 2500.

Disa nga kompanitë me të njohura sportive të basteve kanë bërë parashikimet e tyre për ndeshjet e ditës së sotme.

PS: Në baste asgjë nuk është e sigurt, parashikimet janë marrë nga bookmakers-at britanikë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!