Meda bën “ndërhyrje” në fytyrë, nuk do ta besoni sa shumë ka ndryshuar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Meda bën “ndërhyrje” në fytyrë, nuk do ta besoni sa shumë ka ndryshuar

21:25 | 19 Tetor 2018

Meda është nga ata këngëtar që gjithmonë i kushton rëndësi dukjes.

Ai është një prej emrave më aktiv në skenën muzikore shqiptare

Meda së fundi ka bërë një ndryshim të madh në pamje, saktësisht në dhëmbë, shkruan lajmi.net.

Në një fotografi të postuar në rrjete sociale, këngëtari duket shumë më ndryshe prej herave të tjera, kjo pas një trajtimi që ka bërë në dhëmbë.

Nëse krahason një fotografi të këngëtarit të shkrepur më parë me atë të fundit, ndryshimi është shumë i madh.

Për më shumë, shikoni imazhin e mëposhtëm para dhe pas rregullimit të dhëmbëve.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!