Meda dhe Lulja publikojnë fotot nga dasma, shikojeni reagimin e Shkurte Gashit! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
16 °C

Meda dhe Lulja publikojnë fotot nga dasma, shikojeni reagimin e Shkurte Gashit!

07:59 | 13 Tetor 2017

Këngëtari i njohur kosovar Meda është shfaqur në krahët e bashkëshortës së tij Lulës, në dasmën e Muhamet Sejdiut.

Në një foto të publikuar në Instagram nga Meda, çifti si zakonisht është shfaqur shumë elegant dhe të lumtur pranë njëri-tjetrit, përcjell ORAinfo.

Fotoja ka marrë shumë like e komente, ndërsa nuk ka munguar as reagimi i këngëtares Shkurte Gashi e cila në komentin e saj ka dërguar dy yje.

“Si yje ju kam’ ka qenë reagimi i Shkurtës. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari