Meda dhe nusja e tij festojnë përvjetorin e 10-të të martesës, por Lulja poston një video emocionuese – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Meda dhe nusja e tij festojnë përvjetorin e 10-të të martesës, por Lulja poston një video emocionuese

23:56 | 06 Gusht 2018

Lule Përgjegjaj është ajo e cila kohë më parë ia rrëmbeu zemrën këngëtarit të muzikës popullore, përcjell ORAinfo.

Ajo ka një jetë të mirë si financiarisht ashtu edhe bashkëshortore, ku çdo ditë e më shumë po ia shprehin dashurinë njëri-tjetrit.

Ata sot festojnë përvjetorin e 10-të të martesës, e nusja e Medës ka bërë një postim mjaftë emocionues, të cilin e ka ndarë me ndjekësit./ORAinfo.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!