Meda i ka ngjarë kaq shumë nënës, këta janë prindërit e tij – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Meda i ka ngjarë kaq shumë nënës, këta janë prindërit e tij

12:56 | 08 Nëntor 2018

Këngëtari kosovar Meda është ndër këngëtaret me të pëlqyer shqiptar.

Ai është një prej emrave më aktiv në skenën muzikore shqiptare,

Është padyshim ndër këngëtarët më të kërkuar të mbrëmjeve muzikore, i cili ka një karrierë të bujshme dhe vazhdon me projekte të reja të cilat çdoherë mirëpriten nga fansat e tij, shkruan Kosovarja.

Pavarësisht angazhimeve të shumta, ai është tejet i lidhur me familjen e tij, e këtë e ka dëshmuar në shumë intervista por edhe nëpërmjet rrjeteve sociale.

Në imazhin që do ta shfaqet në vazhdim, shihen prindërit e këngëtarit, e që ngjashmëria me të ëmën është vërtetë marramendëse.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!