Meda-Lulja apo Blero-Afrona, kush dukej me bukur mbrëmë në dasmë? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Meda-Lulja apo Blero-Afrona, kush dukej me bukur mbrëmë në dasmë?

11:57 | 13 Tetor 2017

Ky vit është karakterizuar me si vit i dasmave, pasi që shumë fytyra publike i kanë dhënë fund beqarisë, transmeton ORAinfo.

Padyshim janë Vip-at e estradës sonë ata që marrin vëmendjen më së shumti, e mediave nuk iu ikin as detajet më të vogla.

Pas dasmës së Orinda Hutës, Getit me Marinën, Xhensilës dhe Besit, radha i ka ardhur edhe djalit të këngëtarit të njohur të muzikës popullore, Muhamhet Sejdiu.

Ai mbrëmë ka martuar djalin, Shkëlqimin, e padyshim në këtë aheng familjar ishin të ftuar shumë figura publike.

Secili prej tyre është munduar të shkëlqej në këtë dasmë, e natyrisht pa komentuar nuk kanë kaluar as qifti Blero-Afrona dhe Meda-Luja.

Çfarë mendoni ju, cili nga qiftet në fjalë ka shkëlqyer më shumë? /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari