Meda me veshje kombëtare, por Lulja ‘çmend’ me këtë shikim – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Meda me veshje kombëtare, por Lulja ‘çmend’ me këtë shikim

09:13 | 11 Gusht 2018

Këngëtari i njohur kosovar Meda është ndër këngëtarët më të njohur e të angazhuar.

Meda jeton mes Gjermanisë dhe Kosovës, ndërkaq verës është mjaftë i angazhuar në Ulqin.

Meda i hiteve, i lajmeve, i komenteve. Meda po ia del ende të mbetet mjaftë aktiv dhe i kërkuar.

Këngëtari ka edhe një familje që është rritur mjaftë, gruan e katër fëmijët, shkruan “Kosovarja”.

Meda dhe nusja e tij festojnë përvjetorin e 10-të të martesës, pamje emocionuese nga Lulja

Në këtë foto, Meda është i veshur me veshje kombëtare, por shikimi i gruas e ligë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!