Meda në tavolinë i rrethuar me femra, shikoni reagimin e papritur të Lules – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Meda në tavolinë i rrethuar me femra, shikoni reagimin e papritur të Lules

23:53 | 10 Tetor 2018

Lulja është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Mehdin Pergjegjaj, i njohur për publikun si Meda.

Ajo tashmë është e njohur për publikun dhe ka një numër të madh të ndjekësve, shkruan ORAinfo.

Lulja është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime të shumta dhe të ndryshme.

Sot Meda ka publikuar një foto në të cilën shihet në tavolinë me koleget e tij, e aty është edhe Lulja e buzëqeshur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!