Meda një baba tejet i përkushtuar…Shikoni ҫfarë bën me fëmijët e tij…(FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Meda një baba tejet i përkushtuar…Shikoni ҫfarë bën me fëmijët e tij…(FOTO)

23:56 | 13 Shtator 2017

Mehdin Pergjegjaj i njohur emrin Meda për publikun, është tashmë ndër këngëtaret më të dashur për publikun, transmeton ORAinfo.

Këtë e dëshmon edhe fakti se ai është i përzgjedhuri i tyre për të iu kënduar në dasma e ahengjet e tyre familjare.

Ai është i martuar, ka katër fëmijë dhe është një baba mjaftë i përkushtuar.

Këtë e ka treguar edhe përmes postimit të fundit ku shihet me djemtë e tij me të cilët po kalojnë kohë të mirë së bashku…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Adelina Ismaili