Meda po çmendet pas kësaj fotografie të Lules – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Meda po çmendet pas kësaj fotografie të Lules

17:10 | 14 Nëntor 2017

Lulja tanimë është bërë pjesë e pandashme e mediave. Ajo përmes postimeve të shumta e që shpesh ekspozon fustanet elegante dhe grimin profesional, Lulja është bërë e njohur te një pjesë e publikut, përcjell ORAinfo.

Një fotografi e fundit e saj duket se do ta çmend Medën aq joshëse sa duket ajo.

Për më shumë shikoni se çfarë grua ka Meda!/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!